NAZDAR!!!!

Částečné zatmění mámy - MíšaKdyž už si narazyl(a) na tudle stránku v celym šírym interfernetu, tak se teda postaráme, aby se ti tu lýbilo. Promiň naší češtinu, učýme se krádce, ale užnám to cellkem de, né? Pokut uým, tak nigdo zváz takhle dobře morčečinu nezládá...
Jsme štyri morčata a je fakt, že se máme docela rádi, teda kromně Mýšy a Malýho, protože sme voba samečkové a samyšky jsou nedostatkový artykl. Mi samyšky máme, i kdyš ne fšechny budou na fotkách. Vlasně tam je jenom Máma (kamarátka Mýšy a vzorná madka Malýho). Máma je vatovje bílá a hlatkosrstá. Co o sobě kviká sama?
Máma kam se podívášTag teda já mam úplně nejrači mrkef a potřebuju jí hodně, protože sem velká a těšká. Gdyš mě Koblýžek přinez domu, tag sem byla malá a hubená, od Míšy sem se učyla žrád pampelyšku a další dobroty, ale mrkef, tu sem žrala ušdříf. Ale málo. Byla sem takovey morčecí duh, samá kosť a kloup. Přijela sem sem a vlýtla do jinýho stavu s Mýšou. Dodnežka se nepřiznal, že je otec Malýho, ale nigdo jyney tu v tý dobje nebil. Jsem klidná povaha, kam mě dáte, tam za hodinu sem. Mou nejvječí kamarátkou je Róza, kerá je tu nová, a bidlí se mnou v jedný krabicy.
A co na vznesené obvynění Mýša?
Z krabice do vysoké politikyNejvýc mně štve že tu nemám eště svojí pjeknou fodku. Na tý zpolečný nejsem vydět, protože sem celey černey a focení z bleskem machtmírkajnšpás, jag quíkay mý kamaráti v Němedzku. Abich nezapomněl, mám strašně rát mrdkef, to jó! A nemám rát Malýho, protože to je muj hřích z mládí, a má ostrý zoupky, i gdyš jenom štyry. Gdyš mě s nima kousne, tag mám co dělat, abych neřval na plnou morčecí tlamyčku. Tag na něy azpoň často vrčim a opčaz ho i rafnu, gdyž neuteče fčas. Má to blbý.
Je mi právě 48 hodinMalý podotýká:
Menuju se Malý, ale uš sem docela velký. Jinak sem taky Lexa. Mám rád svou Mámu a docela i Mýšu, gdyž mě zrovna nekouše do packy. K Róze nemám žádný stanovisko, protože sem si jí nemoch ani vočuchat. Je zatím malá. Ale až bude vječí, tag budeme bidlet spolu, to uš se moc těšim. To bude lepčí jak kdyš sem bidlel s Mámou, protože mě dycky ze sebe schodila. Miluju mrkef!! Rát běhám po bytě a kladu hovínka gde se dá. Značím si tak terytórijum. Teť bidlym sám a v malý krabycy. Pjekná votrava!
Tak uš nám zbejvá malá Róza (Rozetka). Vona toho moc nenaquiká, ale ušumí viskočit na domeček a žrát mrkef a japko a trávu a seno a piškoty a vůbec. Její fodka zatim nejni vyvolaná, až bude, tak jí sem určitě plácnem.
Já teda nevym co škrábad, protože mám chuď na mrkef. Tahle naše stránka se bude rošiřovat, tagže se těšíme na Vaše další náfštěvi.
Máš nejvoblíbenější server je www.sosna.cz, protože ho dělaj páníčkové, který nás zásobujou mrkvý. Voni dělaj různý internetový stránky jak gdo chce, a pak je na tý sosně vystavujou. Tak sme tady taky mi. Čim víc stránek, tim víc mrkve, to je jasný, ne? Tak proto máme sosnu MOC rádi. Když budete chtít, tak se můžete jít podívat eště k našim kamarádum bíbám a nebo k našim nekamarádumdum Amirovi a Egonovi.
Těšíme se naskledanou. Morčata vlasní packow